2 3
Chorvatsko karavany

Dovolená v Chorvatsku s motorovým člunem

www.chorvatsko-dovolena.net

Pronájem motorového člunu v Chorvatsku
člun FUNYAK secu13 + motor YAMAHA F25

Pronájem motorového člunu pro nevšední dovolenou v Chorvatsku


Nabízíme k pronájmu člun odolné, pevné polyethylenové konstrukce délky 390cm o maximální kapacitě 6 osob, se stálým kotvištěm v městské marině. Člun je vybaven čtyřtaktním ekonomickým motorem značky Yamaha o výkonu 25HP, který plně vystačuje k prožití nevšedních zážítků.
Pronajatý člun lze využít k vlečení nafukovacích tahadel či vodních lyží, bezvadná je i jízda na kneeboardu nebo wakeboardu. Záchranné vesty jsou k dispozici zdarma. Dále nabízíme možnost zapůjčení wakeboardu, vodních lyží, nafukovacích kruhů a neoprenu pro vodní sporty viz. ceník.

Člun k pronájmu

Motorový člun je určen zejména pro plavby podél pobřeží, ale díky svému výkonu, je vhodný i pro výlety na vzdálenější souostroví Chorvatska. Tipy na cestování po Chorvatsku naleznete zde na stránkách Výlety a zábava.


„Z tlačenice na pláži, náš člun spolehlivě vyváží.“


Pronájem motorového člunu v Chorvatsku, je za zcela bezkonkurenční cenu 9 000 Kč na týden. Pronájem motorového člunu je třeba sjednat již při objednávce karavanu. Podrobnější ceny pronájmu člunu naleznete na stránce ceníku.


Člun smí provozovat osoby starší 18 let


Pro plavidlo je uhrazeno pojištění, včetně dalších poplatků pro provoz na Jadranském moři pro příbřežní plavbu. Pro Vaši bezstarostnou plavbu je nově v ceně pronájmu člunu zahrnutá i nonstop asistenční služba na moři společnosti Sea-help. Členství opravňuje k bezplatnému čerpání služeb jako např. pomoc při startování, dovoz pohonných hmot či náhradních dílů, odtah plavidla, uvolnění kotvy atd. Pomoc je garantována do 30 min od nahlášení pomocí aplikace v chytrém telefonu. Stáhnout aplikaci pro Iphone nebo Android. Další informace o Sea-help naleznete na stránkách www.sea-help.eu.


Manuál ke karavanu a k pronajatému člunu: Download manuálu


>> Motorový člun poskytujeme přednostně klientům ubytovaným v karavanu <<

Online rezervace termínu - dovolená Chorvatsko

Foto / Video