12 3 4
Chorvatsko karavany

Dovolená v Chorvatsku s motorovým člunem

www.chorvatsko-dovolena.net

Pronájem motorového člunu v Chorvatsku
člun RIB 390 + motor YAMAHA F25

Pronájem motorového člunu pro nevšední dovolenou v Chorvatsku


Člun k pronájmu

K pronajmutí je nafukovací gumový člun s pevným, hliníkovým dnem a kýlem ALU RIB - 390 o maximální kapacitě 6 osob, se stálým kotvištěm v městské marině. Člun je vybaven čtyřtaktním ekonomickým motorem značky Yamaha o výkonu 25HP, který plně vystačuje k prožití nevšedních zážítků.
Pronajatý člun lze využít k vlečení nafukovacích tahadel či vodních lyží, bezvadná je i jízda na kneeboardu nebo wakeboardu. Záchranné vesty jsou k dispozici zdarma. Dále nabízíme možnost zapůjčení wakeboardu, vodních lyží, nafukovacích kruhů a neoprenu pro vodní sporty viz. ceník.


Motorový člun je určen zejména pro plavby podél pobřeží, ale díky svému výkonu, je vhodný i pro výlety na vzdálenější souostroví Chorvatska. Tipy na cestování po Chorvatsku naleznete zde na stránkách Výlety a zábava.


,,Z tlačenice na pláži, náš člun spolehlivě vyváží.´´


Pronájem motorového člunu v Chorvatsku, je za zcela bezkonkurenční cenu 9 000 Kč na týden. Pronájem motorového člunu je třeba sjednat již při objednávce karavanu. Podrobnější ceny pronájmu člunu naleznete na stránce ceníku.


Člun smí provozovat osoby starší 18 let


Člun k pronájmu

Pro plavidlo je uhrazeno pojištění, včetně dalších poplatků pro provoz na Jadranském moři pro příbřežní plavbu. Pro Vaši bezstarostnou plavbu je nově v ceně pronájmu člunu zahrnutá i nonstop asistenční služba na moři společnosti Sea-help. Členství opravňuje k bezplatnému čerpání služeb jako např. pomoc při startování, dovoz pohonných hmot či náhradních dílů, odtah plavidla, uvolnění kotvy atd. Pomoc je garantována do 30 min od nahlášení pomocí aplikace v chytrém telefonu. Stáhnout aplikaci pro Iphone nebo Android. Další informace o Sea-help naleznete na stránkách www.sea-help.eu.


Manuál ke karavanu a k pronajatému člunu: Download manuálu


>> Motorový člun poskytujeme přednostně klientům ubytovaným v karavanu <<

Online rezervace termínu - dovolená Chorvatsko

Foto / Video
Člun k pronájmu Člun k pronájmu Člun k pronájmu